Правила прийому до 1 класу 2021-2022 н.р.

 

До уваги батьків майбутніх першокласників !

 

З 04 по 31 травня 2021 року комунальним закладом "Андріївська школа загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Карпівської сільської ради здійснюється прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2021/2022 навчальний рік.

Зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Mіністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

Згідно з даним документом, якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у перших класах закладу, то не пізніше 01 червня зараховуються усі діти, документи яких були подані у заклад.

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, термін прийому документів для зарахування учнів до 1 класу буде продовжено після закінчення карантину. Ураховуючи, що обмежувальні заходи на період карантину унеможливлюють особисте подання Вами необхідних документів до школи, рекомендуємо скористатися дистанційним засобом подачі заяви для вступу Вашої дитини до 1 класу зручним для Bac cnocoбoм.

 

1 спосіб. Відправити на електронну адресу закладу: andriivska_szh@ukr.net з поміткою

«до 1 класу» такі скановані колії документів: заяву одного з батьків дитини; свідоцтво про народження дитини; медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о

«Довідка Учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, 3ареєстрованим в міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (3а можливістю або після завершення карантину); документ, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (довідка про місце реєстрації дитини або одного з батьків або інший документ, що підтверджує проживання на

території обслуговування закладу освіти.

 

2 спосіб. Відправити відповідні документи поштою за адресою. 53760, вул, Державна 26, с. Андріївка, Криворізький район, Дніпропетровська область.

 

3 спосіб. Особисто подати документи до закладу освіти після закінчення карантину. Звертаємо увагу! За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає (згідно з вимогами законодавства) особа, яка їх подає.


Дистанційне навчаня з 12.04.2021 по 30.04.2021 р

Завдання, у групах viber та на сайті школи - >>>>>>>>


У п'ятницю, 22 січня, на честь проголошення у 1919 році злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) відзначається День соборності.

Офіційним державним святом він став у 1999 році після підписання Леонідом Кучмою

Сьогодні, 22 січня, також прийнято згадувати подію, що відбулася в 1918 році – прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради, який проголосив повну незалежність УНР.

Переговори між УНР та ЗУНР про об’єднання йшли з жовтня 1918 року. Акт був проголошений саме 22 січня 1919 року на урочистому зібранні в Києві, на Софійській площі. Єдиним гербом об’єднаної держави став тризуб.

Втім, об’єднання так і не було завершено – ЗУНР проіснувала до літа 1919 року, а через рік зникла з політичної карти і УНР, чиї території увійшли до складу СРСР і Польщі.

 

У День соборності головною традицією є побудова «живого ланцюга».


Привітання учнів Андріївської ШЗСО з Новим Роком!


Правовий тиждень

 

10.12.2020. У нашому закладі освіти, з нагоди Міжнародного дня прав людини, було проведено заходи, спрямовані на забезпечення прав дитини та дотримання національних і загальнолюдських моральних принципів, висвітлення питань міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів її захисту.

 

Серед проведених заходів, які було спрямовано на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини і громадянина та набуття навичок в їх застосуванні, наступні заходи:

години спілкування: «Я маю право…» (1-4 класи), «Немає прав без обов’язків », Вміння знаходити себе в суспільстві», «Діти мають знати свої права», «Я – громадянин і патріот своєї держави»,  «Без правової культури немає правової держави» (5-11 класи);

- конкурси учнівських малюнків: «Мої права в малюнках», «Мої права захищені державою»;

- книжкові, тематичні виставки «Конституція України – гарант прав та свобод українців».

Робота над формуванням правових відносин продовжується і далі. Адже, розширення правових знань дітей, формування  вміння співвідносити в житті норми моралі і права, застосовування правових знань в повсякденному житті – це і є одним із пріоритетних напрямків роботи навчального закладу.


Відкритий урок з математики для учнів 6 класу

 

8 грудня, в Андріївській ШЗСО Карпівської сільської ради проходив відкритий урок з математики для учнів 6 класу з теми: "Пряма пропорційна залежність ".  Вчитель Максименко Л. В. 

 

На уроці діти закріпили знання пропорційності, її властивостей, навчилися застосовувати нові знання при розв'язуванні задач. Урок розпочався так: У нас на черзі ще одна Знань важлива порція. Така рівність чарівна, на ім'я пропорція. Лілія Володимирівна перевіряла домашнє завдання з допомогою інтелектуальної розминки. Протягом уроку проведена гра "Лови помилку", заповнена таблиця прямої пропорційної залежності. Пояснення матеріалу було з допомогою мультимедійної дошки. Потім діти розв'язували задачі біля дошки. Цікава була фізкультхвилинка, на етапі підсумку уроку з  дітьми  проведено рефлексію. Учні самі визначали, як вони засвоїли новий матеріал. Активно працювали на уроці Гуров Сергій та Шляк Нікіта.


Тиждень природничих наук

 

З 30 листопада по 04 грудня проходив тиждень природничих наук. Його проводили вчителі: Біднова Л.Г.- вчитель хімії, Кот О.М. - вчитель математики та фізики, Трюхан О.М. - вчитель інформатики, Максименко Л.В. - вчитель математики.

Тиждень проходив у цікавій формі. Був математичний понеділок, фізичний вівторок, інформативна середа, творчий четвер, хімічна п'ятниця. 30 листопада проведено конкурси для учнів 5 класу: "Математична мозаїка", вчитель: Кот О.М. Була подорож у цікавий світ математики. Діти працювали в парах, давали відповіді на питання, розгадували кросворди, складали аплікації з геометричних фігур. Усі учні добре грали, хоч без досвіду гравці. Відповіді показали, що усі ви молодці. -Кот О.М. У цей день було проведено гру - змагання: "Юний метемктик". Змагалися дві команди: "Коло"(6 клас), "Ромб"(7 клас). Учасники команди "Коло": Гуров С, Федотова А, Козуля Д,мЄсерчук О, капітан -Шляк Н. Учасники команди "Ромб": Борисенко Є, Іщенко Д, Трюхан О, Тарута І. капітан - Максименко Є. Проведені такі ігри: "Хто більше", "Не знаю", "Назви одиниці", "Із чисел склади число", "Анаграма". Учні виявили інтерес до математики, як науки, показали вміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити. Усі знання,здобуті при вивченні тем, використані на практиці. Під час конкурсу розвивали кмітливість, пізнавальні здібності. Як і кожне змагання були переможці. Лілія Володимирівна побажала всім:"...щоб чисельник у вашому житті нескінченно збільшувався,щоб ваше щастя додавалося, а горе -віднімалося, достаток - множився, любов - ділилася "У фізичний день проходив турнір "У світі цікавої фізики". Змагалося дві команди. Учні міряли сили, пояснюючи суть запропонованих прислів'їв та приказок, складали фізичне лото із фізичних величин, пазли за фотографією відомого фізика, відгадували, який предмет знаходиться в чорній скриньці, розв'язували експериментальну задачу - як витягнути монету з води, не замочивши рук.  У цей день працювала з учнями Кот О.М

Під час інформативної середи учні 1 класу переглянули мультик "Настуня і комп'ютер", ознайомилися з різновидами комп'ютерів та їх складовими. Малювали з допомогою графічного редактора. Для учнів 2 - 4 класів проведено захід "Подорож до комп'ютерленду". Для учнів 5-7 класів проведено Брейн -ринг.  "Знавці інформатики." Для учнів 8-9 класів проведена інтелектуальна гра "Турнір знавців інформатики". Ці заходи проводила вчитель інформатики Трюхан О.М.Творчий четвер-це кросворди, ребуси, малюнки до тижня природничих наук, це поробки геометричних фігур, виготовлені дітьми особисто. Під час проведення хімічної п'ятниці для учнів початкової школи Людмила Григорівна Біднова провела досліди. По школі були розвішені цікаві оголошення на тематику предмета хімія (цікавинки). На великій перерві показано презентацію та проведено ряд дослідів для вчителів та бажаючих учнів про якість продукту сметани різних виробників з певними пропозиціями та висновками. Хочеться подякувати вчителям за вдало проведений тиждень. Спасибі вам велике за розуміння, лояльне ставлення до учнів, за індивідуальний підхід  до кожного з наших дітей, за цікавинки. Дякуємо вам за справжній приклад цілеспрямованості, вмінь, глибоких знань. Адміністрація школи.


Позакласний захід з фізики у 9 класі

 

2 грудня  2020 року в Андріївській ШЗСО Карпівської сільської ради проходив позакласний захід : "У світі цікавої фізики".

Вчитель Кот Ольга Миколаївна

 

Учасники поділились на дві команди, розгорунась запекла боротьба за знання та вміння . Учні барли участь у конкурсах, складали пазли, обгрунтовували народні погодні прикмети з точки зору науки . На заході панувала атмосфера суперництва, зацікавленості .


Відкритий урок з англійської мови в 8 класі.

 

1грудня  у Андріївській ШЗСО Карпівської сільської ради проходив відкритий урок з англійської мови в 8 класі. Вчитель: Віннік С. І. Тема:" Ви хороша команда?"

 

Вчитель розпочала урок традиційно - з привітання. Повідомила тему, мету уроку. На етапі організації класу провела мовну зарядку. Протягом уроку діти працювали з таблицями, розвивали навички усного англійського мовлення. На етапі пояснення нового матеріалу Світлана Іванівна використовувала мультимедійну презентацію. Учні під керівництвом вчителя вивчали  граматичний матеріал минулого тривалого часу,вчилися правильно будувати речення, розвивали навички читання. Працювали всі учні класу. Активнішими були хлопці. Найкраще працювали Денисов Павло, Курилович Валерій. У класі підтримувалася сприятлива психологічна атмосфера, чому сприяв доброзичливий настрій вчителя. Зміна видів діяльності відбувалася часто. Враховувався вік учнів і попереджалася перевтома. Світлана Іванівна молодий педагог. Побажаємо їй успіхів і  наснаги у роботі.


Відкритий урок з хімії у 11 класі

 

Сьогодні 01 грудня 2020 року у 11 класі Андріївської ШЗСО Карпівської сільської ради проходив відкритий урок з хімії. Вчитель Біднова Л. Г.

Тема уроку : " Хімічні джерела електричного струму".

 

Це актуальна та цікава тема. Протягом уроку учні розглядали поняття гальванічного елементу. Людмила Григорівна створила ситуацію зацікавленості, демонструючи саморобний овочевий гальванічний елемент. Діти були доповідачами. Розповідали про відкриття Луїджі Гальвані, про досліди італійського фізика Алессандро Вольта та гальванічний елемент, названий на  честь Гальвано, науковець розповіла про Нобелівських лауреатів в галузі хімії за розробку літій - іонних батарей  в 2019 році. Еколог розповів про вплив відпрацьованих батарей на навколишнє середовище, утилізацію батарей і акумуляторів, лікар розповів про вплив та шкоду відпрацьованих батарейок, про шкоду кадмію на печінку та здатність викликати ракові захворювання. Людмила Григорівна, користуючись власноруч розробленою презентацією, пояснювала учням хімічні джерела електричного струму, представила гальванічний елемент Даніеля-Якобі, розповіла дітям про процес відновлення, розчину  та дала рівняння окисно - відновного перетворення в гальванічному елементі.

На етапі перевірки д.з. та закріплення вивченого Людмила Григорівна використовувала елементи STEM- освіти, використовуючи он-лайн сервіс Learning Apps.org. Дуже корисну інформацію діти отримали про переробні заводи та пункти збору гальнівничих елементів.

Урок проведений на високому методичному рівні, Людмила Григорівна раціонально використала основні та допоміжні засоби навчання. 


Відкритий урок англійської мови для учнів 6 класу 

 

30 листопада 2020 року проходив відкритий урок англійської мови для учнів 6 класу в Андріївській ШЗСО Карпівської сільської ради. Вчитель:Алєксєєва О.М. Тема уроку: Олімпійські ігри.

 

Урок розпочався з привітання, далі була проведена гра у колі на повторення вивченого матеріалу. Проведена робота в групах з використанням хмарної технології. Цікаво проходила фізкультхвилинка на олімпійську тематику. Після кожного вдало виконаного завдання Олена Миколаївна вручала дітям золоту, срібну, бронзову медалі. У ході подачі нового матеріалу проводилася безпосередня перевірка якості розуміння його учнями. Проведена гра "Поясни значення". Діти працювали над індивідуальними завданнями. Використання технічних засобів і засобів наочності допомогли учням глибше проникнути в суть виучуваного матеріалу. Вчитель протягом уроку виділила у змісті матеріалу основні ідеї та думки, концентрувала увагу на провідних принципах англійської мови. Урок проведено відповідно до обгрунтованого чіткого плану, складеного вчителем у процесі підготовки до нього. За урок Золоту медаль отримав Шляк Нікіта, срібну- Федорова Анастасія. Бронзові-Козуля Дмитро, Чернякова Віка, Єсерчук Олександр, Гуров Сергій. Побажаємо успіху та наснаги у такій нелегкій справі Олені Миколаївні та її вихованцям.


Позакласний захід з математики у 5 класі

 

В понеділок 30 листопада 2020 року в Андріївській ШЗСО Карпівської сільської ради  було проведено позакласний захід з математики у 5 класі "Математична мозаїка". Вчитель Кот Ольга Миколаївна.

 

Учні прийняли активну участь у різних конкурсах: розгадуванння  математичних задач на логіку, складання аплікацій з геометричних фігур, зображення  математичних приладів за допомогою жестів, цікаві обчислення. Також учні підготували цікаві смішинки про математику та  малюнки на тему: "Математика навколо нас".


Година пам'яті ... геноцид українців

 

Пам'ять – нескінчена книга в якій записано все і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Чорне вороння зграями пиряло над селами, заціпенілому в тяжкому смертельному сні 1933 року. 

 

Напередодні "Дня пам'яті жертв голодомору", 27 листопада 2020 року в Андріївській ШЗСО Карпівської сільської ради з цього приводу у кожному класі школи було проведено пам'ятні заходи.

 


Година спілкування: "Обираєш професію - обираєш долю" з елементами тренінгу для учнів 10 класу.

 

Сьогодні, 26 листопада 2020 року у Андріївській ШЗСО Карпівської сільської ради проходила година спілкування: "Обираєш професію - обираєш долю" з елементами тренінгу для учнів 10 класу. Вчитель Трюхан О. М. На годині спілкування діти дізналися про найпрестижніші, незвичні професії. Зустріч вчитель розпочала з притчі, після якої діти зробили висновок, що обравши професію - обереш долю. Було проведено вправи "Гормони щастя", "Знайомство", "Квітка очікувань". Далі учні відповідали на питання: ким бути? "До якої соціальної групи належати?", "Де працювати", "З ким працювати?".

Ольга Миколаївна познайомила десятикласників з класифікацією професій за Є. Климовим. Було проведене невеличке тестування, щоб здобувачі освіти змогли дізнатися, які види діяльності їм не підходять. У кінці години спілкування вчитель запропонувала учням гороскоп, за яким можна обрати професію.

Діти зрозуміли, що немає професій непотрібних, немає нецікавих, немає забутих. Кожна з них є неповторною, для кожної людини найголовнішою, найважливішою, найперспективнішою, найоплачуванішою, найкращою.


Відкритий урок з математики 

 

26 листопада 2020 року для учнів 6 класу проходив відкритий урок з математики за темою:" Ділення звичайних дробів". Проводила його вчитель Максименко Л.В. Урок розпочався традиційно з перевірки домашнього зав-дання, після цього учні давали відповідь на питання: як називаються числа при дії додавання і віднімання? Які числа називаються взаємно обе-рненими? Як знайти невідомий множник? Невідомеділене? Діти були активними,відповідали, смі-ливо ступили на стежину дробів. Під час виконання вправи на знаходження обернених дробів були зосередженими, уважними. Цікаво було бачити, як шестикласники гралися з кросвордом, переглядали пояснення теми уроку "Ділення звичайних дробів" з методичного комплексу математика - 6 клас. Під кінець уроку вихованці 6 класу продовжували фрази: я познайомився з..., було не просто..., в мене вийшло..., хотілося б..., мені запам'яталося..., я спробую... при цьому клеїли ступні ніг на підлогу, прокладаючи стежину у світ знань, цифр, знаків, дробів, одним словом математики!


Відкритий урок - подорож з української літератури:

"Книжка в житті людини"

 

Сьогодні, 25 листопада 2020 року, у 6 класі Андріївської ШЗСО Карпівської сільської ради проходив відкритий урок - подорож з української літератури: "Книжка в житті людини".

Проводила його Ярмолич С. М. та допомагала їй шкільний бібліотекар Овсянікова В. Г.

 

Урок розпочався традиційно. А потім діти поринули у захоплюючу подорож неповторного світу літератури та книг. З презентацій дізналися про розвиток писемності, письма, історії створення книг. Діти дали відповідь на питання про необхідність книги в житті людини, складали сенкан, вірші про найвеличніше досягнення людської цивілізації. Дуже цікаву інформацію подала дітям Овсянікова В.Г. - шкільний бібліотекар, про бібліотечний фонд, про найбільшу, найменшу, найважчу, найтовщу книгу в шкільній бібліотеці. Діти з захопленням слухали  про найдивовижніші книжки світу.

Шляк Нікіта та Єсепчук Олександр презентували найцікавіші книги шкільної та домашньої бібліотеки. Протягом уроку старалися всі діти. Цікаво дітям  було виконати  картку - шаблон прийому фішбоун "Рибна кістка". Спробували себе і у вмінні промовити скоромовки.

У кінці уроку діти подорожували бібліотеками світу. Використані методи, прийоми, техніки, технології напрочуд ефективнимо сприяли на дітей. Урок мав навчальну цінність.


Відкритий урок з англійської мови у 3 класі

 

23 листопада 2020 року у 3 класі Андріївської ШЗСО Карпівської сільської ради проходив відкритий урок з англійської мови. Провела урок - вчитель Алєксєєва О. М.  Урок розпочався традиційно з привітання.

Діти назвали дату, день, місяць. Уведення в іншомовну атмосферу було з допомогою пісні. Протягом уроку грали в гру "Дні тижня", була проведена фонетична зарядка: вчитель показувала картки зі знаками фонетичної транскрипції - діти називали їх, учитель слідкувала  над правильною вимовою. Шкільні предмети діти вчили за допомогою тематичних малюнків, колективна робота була організована продуктивно: спочатку читали слова по черзі, потім з'єднували з транскрипцією і перекладом. Весела була фізкультхвилинка. Проведений і розвиток навичок аудіювання. Відкритий урок було проведено згідно стандартів НУШ. Компоненти уроку були пов'язані між собою логічною послідовністю і забезпечили дидактичну цілісність уроку. Вчитель добре володіла класом, зуміла організувати учнів на навчальну діяльність. Олена Миколаївна створювала протягом уроку позитивний емоційний фон для активної розумової діяльності. Дітям було цікаво на уроці. Активно працювали всі. Будо легко, пізнавально, креативно!


Дискусія  "Культура людської гідності"

 

20  листопада 2020 року в Андріївській ШЗСО Карпівської сільської ради відбувся круглий стіл, на тему: "Культура людської гідності".

 

Брали участь учні 9, 10, 11 класів та гості: вчитель російської мови та зарубіжної літератури Писаренко Алла Володимирівна, заступник директора з навчальної роботи Писаренко Олена Анатоліївна. Спікерами заходу були вчителі - Трюхан О. М., Гопкало О. В.


Відкритий урок з української мови у 9 класі

 

17 листопада 2020 року в Андріївській ШЗСО Карпівської сільської ради проходив відкритий урок з української мови у 9 класі за темою: "Складносурядне речення, його будова, смислові зв'язки між частинами ССР". Проводила його вчитель Ярмолич С. М.

Урок розпочався незвично. Вчитель завітала до дітей з парасолькою. А парасолька їй потрібна для того, щоб ніяка мряка, похмура погода не зіпсувала сонячного настрою на уроці. І урок розпочався від простого до складного. Протягом уроку діти визначали значення слова успіх з психологічної точки зору, з морфологічної, лексичної.  На дереві очікувань написали те, що чекають від уроку. Вчитель на уроці ознайомила учнів з поняттям ССР у незвичайній формі  за допомогою методу "Мотрійка". Допомогла дітям зробити перший крок до успішного виконання розбору  складного речення. Довела учням, що спланована і продумана діяльність веде до позитивних результатів, дає можливість знати досконало українську мову, вміти нею спілкуватися у соціумі, серед однолітків, у повсякденному житті. Вчителям було прохання визначити найактивнішого учня. Працювали всі. Найактивніші Медигулов Дмитро, Коноваленко Олександр.


Відкритий урок з англійської мови для учнів 2 класу

 

17 листопада у Андріївській ШЗСО Карпівської сільської ради проходив відкритий урок з англійської мови для учнів 2 класу на тему: "Ми - друзі". Вчитель Віннік С. І.

Даний урок орієнтований на формування розвитку лексичних та граматичних  навичок і вмінь іншомовної мовленнєвої діяльності. Діти вчилися описувати своїх друзів, говорили про спільні вподобання, риси характеру людей та тварин, повторили особові займенники, провели мовну зарядку, вивчили нові слова про друзів, закріпили новий матеріал, заповнюючи таблицю. Для релаксації дітям було запропоновано гру  з кубиком "Блума". На уроці панував спокій та порядок, відчувалася атмосфера взаємної довіри, учні почували себе комфортно, розкуто. Вчитель була тактовною, толерантною. Жести були функціональними. Активні на уроці були всі учні.


Відкритий урок з фізики у 9 класі

 

13 листопада 2020 року в 9 класі Андріївської ШЗСО І-ІІІ ступенів Карпівської сільської рад проходив відкритий урок з теми: "Відбивання світла. Закони відбивання." Проводила його вчитель Кот О. М. 

 

Вона познайомила учнів із законами відбивання світла,протягом уроку використала такі вправи "Попелюшка', "Продовж речення", "Як ми бачимо оточуючі нас тіла?", метод ключових слів.На уроці проводилась робота з індивідуальними картками. Було дослідження про те, як відбивається світло у солоній  воді. Також учнів зацікавила історія відкриття закону і виготовлення іграшки "Калейдоскоп", яка працює за законами відбивання світла. У кінці уроку учні працювали над тестами у своїх телефонах на особистій сторінці сайту" Всеосвіта". О.М. Кот розробила тести з даної теми для кожного учня,закодувала їх і дала можливість учням перевірити свої знання. Активними на уроці були Гуменюк Діана, Медигулов Дмитро, Рєзнік Іван, Коваленко Максим, Коноваленко Олександр.


Всеукраїнський радіодиктант  "Виклики книжкової ери" 

 

9 листопада 2020 року у Андріївській школі учні 9,10 класів долучилися до написання радіодиктанту: " Виклики книжкової ери" .

Разом з ними цей диктант писали Писаренко О. А. та Ярмолич С. М. Після проведення даного заходу у кабінеті української мови та літератури пройшов захід: "Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла". Його проводила Трюхан О. М. Виставку підготувала Овсянікова В. Г. Діти познайомилися з історією виникнення письма, переглянули презентацію, прослухали повідомлення про Нестора Літописця. Атмосфера в День української писемності та мови була доброзичлива. Всі говорили, галасувати, торохтіли, бормотали, мугикали, торочили, РОЗМОВЛЯЛИ українською.


Відкритий урок з геометрії у 7 класі

 

6 листопада 2020 року у 7 класі Андріївської ШЗСО Карпівської сільської ради проходив відкритий урок з геометрії за темою: "Суміжні та вертикальні кути. Розв'язання задач".

Вчитель: Кот О. М. 

 

Вчитель зразу ж зуміла включити учнів у корисну навчальну діяльність, запитавши: "Що я маю зробити на уроці?". Діти свої відповіді поклали у кейс. На уроці були використані такі інтерактивні вправи: "Учитель - учень", "Я це вмію", "Працюй творчо". Скористалася Ольга Миколаївна фото із  зображенням вчених Евкліда, Піфагора. Презентацію до уроку  розробила самостійно. Також на уроці приділялась увага практичному застосуванню отриманих знань в повсякденному житті. А саме, учням була запропонована вправа "Застосуй знання на ділі", в якій потрібно було визначити кут між трубами, затопленими водою, кут нахилу даху для установки сонячних панелей. Потрібно відзначити, що учні активно включалися в роботу, не соромилися виражати свої думки. Найбільш активними були Максименко Євгенія, Булгакова Аліна, Трюхан Олександр, Тарута Інга.


14 жовтня – одна дата, чотири свята

 

До Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у комунальному закладі «Андріївська школа загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу були проведені такі заходи:

• тематичні класні години («День захисника України» та «Твоєї слави козацької навік не забудемо»),

    • фото-виставка краєвидів рідного села «Осінній вернісаж», 

    • бесіда з демонстрацією презентації до Дня українського козацтва, вікторину та захопливу гру з конструктором Лего «14 жовтня-одна дата чотири свята», 

    • гру-квест «Козацькому роду нема переводу», 

    • бібліотечний урок з презентацією книги Палія А.Г. «Хортиця колиска козацтва», де також дітей познайомили з дитячими книгами М. Олексієнка 

Крім цього з 12 по 16 жовтня 2020 року у освітньому закладі тривав тиждень спорту «Містер сила, швидкість, спритність».

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нам всім потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.


День учителя

2 жовтня,  в Андріївській школі ЗСО  було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали вчителів, щоб привітати з професійним святом – ДНЕМ УЧИТЕЛЯ.

 

Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще за довго до шкільного дзвінка.

 

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.

 

Цьогоріч учні 9 класу підготували незвичне привітання – «Суд над вчителями». Але пісні, танці, жарти та кумедні сценки змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.

 

Дорогі вчителі!

Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть. Зі святом вас, міцного здоров’я і багато терпіння, а також любові до своїх маленьких і таких рідних учнів!


День миру

Кожного року 21 вересня у всіх куточках Землі відзначають МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ. А мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців. 

  Цього року до святкування долучилися учні 1 класу. Вони ще такі маленькі, але такі різні та по-своєму мудрі, зі своїми мріями, думками та бажаннями мирного неба над головою. 


Олімпійський тиждень 2020

З 7 по 11вересня у школі було проведено «ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ», присвячений Дню фізичної культури та споту.

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійсько го руху, його ідеї та принципи.

Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.


День знань - 1 вересня 2020 !

1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ - особливе свято!

Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! Це свято, по-особливому, зворушливе було цьогоріч. 

У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

 


29 травня, 2020 року мав би відбутися урочистий святковий захід - свято Останнього дзвоника, але життя внесло корективи. 

Учні та учителі, нашої школи підготували онлайн свято у відеоформаті .

https://youtu.be/EmnOsz8YHFo 

 


Download
До уваги батьків першокласників.pdf
Adobe Acrobat Document 113.1 KB


Тиждень Всезнайок. Тиждень початкових класів

 

З 24 по 28 лютого в Андріївській середній загальноосвітній школі проходив Тиждень початкових класів – Тиждень Всезнайок, під девізом «Хочу все знати!» Відкриття тижня пройшло святково. Діти 6 класу розіграли сценку, де Буратіно і Мальвіна загубили золотий ключик від дверей початкової школи. Знайшла його Баба Яга і повернула лише тоді, як діти дружно відгадали всі  її загадки. 

Кожен день починався з Ранкового кола. Цікаві привітання, щоденні новини, веселі ігри створювали позитивну атмосферу, заряджали емоційно на весь час перебування дітей у школі.

З інтересом та цікавістю діти розгадували кросворди, ребуси, зашифровані слова. Брали участь у різноманітних вікторинах, конкурсах, розвагах.

Продемонструвавши свою роботу під час проведення різних занять, учителі початкових класів ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а їхні учні - талановиті, розумні, активні і допитливі. Цей тиждень став яскравою сторінкою нашої шкільної родини.


Міжнародний день рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

 

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Учні 5 класу під керівництвом Стефанюк Л.А. підготували для учнів початкової школи літературно-музичну композицію «Рідна мова – серця подих».__В шкільній бібліотеці була представлена виставка новинок сучасної літератури. У цей день в нашій школі  пройшли заходи  під гаслом  «Відчуй смак української мови!..».  


День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

 

Щороку, 15 лютого, Україна згадує про саму трагічну війну другої половини ХХ століття – війну в Афганістані. Традиційно, у ці лютневі дні, в Андріївській середній загальноосвітній школі проводяться заходи присвячені тим сумним подіям. На урочистій лінійці вчитель Кривобок С.А. разом з учнями 8 класу, ще раз повернула всіх присутніх в трагічне історичне минуле українського народу. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах. Війна в Афганістані понівечила життя, зламала людські долі. У бойових діях в цій країні загинуло 2378 українців і серед них наш односелець Струк Микола Миколайович . Вічна пам'ять героям!


 День Героїв Небесної Сотні

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. В цей день у всіх українських школах будуть проведені заходи, присвячені пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року. Говорити на цю тему складно, особливо зі школярами, проте необхідно. 

У нашій школі був проведений тематичний захід «Країна нескорених». Зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг героїв, розпочали виконанням Гімну України. «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході. Поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.


Всесвітній день  читання вголос

 «Читання –  це один з витоків мислення і розумового розвитку»

                                                                                                     В.А.Сухомлинський

 

   Уже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн.

 

  Учні Андрїївської школи долучилися до свята. Адже свято спрямоване на те, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками щодо прочитаного, надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою. До того ж, таке заняття сприятиме поповненню словникового запасу дитини.


День пам'яті Героїв Крут

День подвигу Героїв Крут – це  день національної ідеї, ідеї єдності і сили Української Держави! Бій під Крутами – це ідейна перемога українців.

Сласними рядками в нашу історію вписано героїчний подвиг юнаків на станції Крути 29 січня 1918 року. Уже багато років поспіль учні та вчителі нашого закладу вшановують відвагу, вічну пам’ять цих героїв, які загинули,боронячи рідну землю. У нашій школі до Дня пам’яті Героїв Крут було проведено лінійку, суспільно – інформаційну хвилинку, уроки мужності. Ми хочемо,щоб кожний громадянин України згадав, за що він любить свою країну, свою рідну землю. І кожен усвідомив, за що боролися ті відважні юнаки і заради чого пожертвували своїм життям.


День Соборності України

 ЖИВИ, УКРАЇНО!

Живи, Україно, живи для краси,

Для сили, для правди, для волі!

Шуми, Україно, як рідні ліси,

Як вітер в широкому полі.

Олександр Олесь

З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у Андріївській загальноосвітній школі I – III ступенів  були проведені тематичні заходи.

День 22 січня в нашій школі був доволі насиченим. Учні 9-11 класів переглянули фільм «Свято Злуки. Політика пам’яті». Фільм дав відповіді на багато запитань і показав, що двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності.  

Заходи, проведені на цього дня, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.


Традиції засівання

За давньою українською традицією 14 січня, на Василя, заведено засівати.  Засівальники на світанку починають ходити по хатам родичів, сусідів та знайомих і співати пісні, бажаючи господарям багатства та злагоди і усіляких гараздів в Новому році. От і в нашій школі стало доброю традицією засівати спонсорів нашої школи. Цьогоріч хлопці 5 класу та дівчата 7 класу привітали робітників НПС «Андріївка», колектив Андріївської сільської ради, директора ООО «Таврія-Союз» І.Г.Шевченка та весь учительський колектив і побажали 

  Нас послав Святий Василь

Засівати в заметіль

Й особливий дав наказ,

Щоб засіяли і в вас!!!

Ще й навчив казати так:

«На кохання сієм мак,

Сієм жито на добро,

А для сміху ось пшоно,

На здоров'я вам овес,

Щоб був кріпкий рід увесь.

А від заздрісних осіб

Сієм вам пшеницю-хліб!!!»

Сієм, сієм, засіваєм,

З Новим роком вас вітаєм


Новий Рік 2020

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.

Не обминув радісний, святковий настрій і Андріївську середню загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів. Напередодні канікул у школі відбулися Новорічні свята для учнів початкової школи, під час якої діти побували в новорічній казці. Учнівські спільноти  5-8 класів презентували не менш цікаві новорічні виступи-привітання.  Та найбільш вразило свято, яке організували і провели учні 11 класу. Старшокласники просто відмінно виступили, проявили свої таланти і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх акторів. Звичайно, учням довелося прикласти багато зусиль для якісної підготовки номерів. Але ви просто МОЛОДЦІ!!!! 

Одним словом свято вдалося на славу. Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!



День Святого Миколая  

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

  День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

  19 грудня до учнів Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Учні 6 класу та класний керівник Кот О.М.  підготували театралізоване дійство «Ой, хто хто Миколая любить.» Діти розповідали вірші, співали пісень, танцювали. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

Свято вдалося на славу, а щасливі дітки побігли до своїх класів, аби знову поринути в світ знань.


Відвідини краєзнавчого музею

2 грудня 2019 року учні нашої школи відвідали Широківський історико-краєзнавчий  музей, де познайомилися із творчістю нашого земляка Коломойця Павла Павловича.


Тиждень правового виховання

 З 18.11. по 22.11. в Андріївській школі пройшов  Тиждень правового виховання.

  В закладі були проведені як інформаційно-пізнавальні заходи, так і практичні. А розпочався тиждень з інформаційної лінійки та виховного заходу «Великі права маленької дитини» (1-4класи). В практичному занятті «Знай закон з молоду» прийняли участь учні 7-8 класів. А для старших школярів був проведений тренінг «Підлітки мають знати свої права». На протязі тижня були проведені конкурси творів на тему «Права очима дітей» та виставка малюнків «Права дитини в малюнках». Наприкінці – відкритий захід «Щасливе дитинство».


Голодомор... День пам'яті

«Голодомор забрав мільйони людей. Попелом лежать ці мільйони в сирій землі. Хай простять нам безпам’ятство всі жертви голодоморів...»  

  Такими словами звернулися до присутніх учні 5, 8, 9, 11 класів, які підготували усний журнал «Минуле стукає в наші серця».

Пам’ятаймо… Не забуваємо про ті страшні події! Забути, значить  - зрадити. Не зрадимо! Не забудемо!


День Гідності та Свободи

Поплач, моє серце, гіркими слізьми,

Бо вже не побачиш його між людьми.

Життя він віддав за Вкраїну свою, 

Він янголом став, найсвітлішим в раю.

З хвилини мовчання, в знак поваги і скорботи по загиблій на Майдані Небесній сотні та всіх солдатах і мирних жителях сходу України, розпочався урочистий захід присвячений Дню Гідності та Свободи українського народу.

Україна – це територія  гідності й свободи. Такими нас зробили цілих дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція Гідності 2013-2014 року. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли її громадяни продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Україна – країна нескорених. Будьмо ж достойними її дітьми!


Тиждень безпеки дорожнього руху

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.10.2019 №1\9-676 «Щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху» в школі з 11.11 по 15.11. був проведений  Тиждень безпеки дорожнього руху.

 На протязі тижня були проведені бесіди, змагання, практичні заняття «Я – пішохід»; години спілкування «Учасники дорожнього руху»; вікторини «Знавці правил дорожнього руху».

  В доступній і ігровій формі учні ще раз повторили правила дорожнього руху. А головне школярі усвідомили, що правила потрібно не тільки знати, а й – дотримуватися.


Захід приурочений до дня  Хлібороба

15 листопада учні 5 класу вітали творців на землі, творців краси земної.  Мова йде про людей найдревнішої, найпочеснішої і найсвітлішої професії – хлібороб.

  В цей день, щирі побажання, веселі пісні звучали для робітників ТОВ «Таврія-Союз» на чолі з Шевченко Г.Г.  Гостинно зустріли учнів директор ТОВ «Колос» Майстренко Р.С. та директор ЧП «Солтис»  Солтис Г.Г.

Щиро дякуємо вам за вашу нелегку, але таку важливу працю!

 


Конкурс ім. Петра Яцика

З метою затвердження статусу державної мови та підняття її престижу, щорічно в День писемності та мови в Україні проводиться Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика. Його організатором в 2000-му році виступив канадський меценат українського походження Петро Яцик, який зробив великий внесок у фінансування розвитку української науки за кордоном.

Перший етап змагань пройшов на базі нашого закладу. Учні з 3 по 11 клас прийняли участь в конкурсі.

 Бажаємо успіхів на наступному етапі.


День украї́нської писе́мності та мо́ви

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

З давніх-давен 9 листопада (в сучасний День писемності та мови в Україні) батьки віддавали дітей в школу, потім йшли до церкви, ставили свічку перед образом Нестора Літописця і молилися, щоб він допоміг дитині в навчанні.

Учнівський колектив долучився до заходів які в ці дні проходили в школі. Адже для школярів вчителі підготували цікаві вікторини, конкурси, мовні ігри. А учні початкової школи пройшли пізнавальний квест, завдання для якого підготувала вчитель початкових класів Кузь М.В.


Halloween )))

Перед останнім днем жовтня і настанням 1 листопада люди з різними поглядами сперечаються про «свято», котре оселилося у нас відносно недавно, прийшовши з-за кордону…

Гелоуїн (саме так радять транслітерувати Halloween українською мовознавці) асоціюється із гарбузами та всілякою нечистю. А учні нашої школи 31 жовтня влаштували святкову дискотеку з різними іграми, конкурсами, змаганнями. В стінах школи лунав сміх, була радість, веселощі . Де там взятися нечисті?!


Поетичний вечір

Ввечері, 25 жовтня, в стінах школи лунала осіння лірика. Працювало поетичне кафе. Вечір при свічках, подарував всім присутнім естетичну насолоду, адже звучали твори як видатних класиків, так і власні твори учнів 8-11 класів.

Захід підготували і провели учні 10 класу, під керівництвом класного керівника Лисенко Т.В.


«Тиждень національно-патріотичного виховання»

 

З 7 по 11 жовтня в Андріївській середній загальноосвітній школі проходив «Тиждень національно-патріотичного виховання». Адже, мета патріотичного виховання – це виховання свідомого громадянина, патріота, набуття молоддю соціального досвіду, високої культури міжнаціональних взаємин, формування у молоді потреби та уміння жити в громадському суспільстві, духовності та фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної культури.

В закладі були проведені інформаційно-просвітницькі заходи (інформаційні повідомлення, класні години «З Україною в серці»); урочисто-пізнавальні виховні заходи (книжковий батл «Цікаві факти», загально-шкільне свято «Осінь ярмаркує», зустріч з учасником АТО – Акєнтєвим Максимом Анатолійовичем); спортивно-масові заходи (змагання до Дня захисника України «Козакуйте, козаки!» та естафети «Козацькому роду, нема переводу») 


Осінній ярмарок - 2019


Добра пора року — осінь. Уся природа одягнена в різнокольорове вбрання, стоять останні теплі дні.  Усі мешканці села  радіють від того, що польові роботи закінчилися, увесь урожай зібрано, усе добро із садів, городів, полів звезено в двори, сховане в комори, льохи й клуні. 

Раніше, зазвичай, у цей час люди збирались на великий осінній ярмарок, щоб похвалитися вирощеними овочами й фруктами. Учні школи вирішили пригадати традиції наших пращурів і створити в школі невимушену атмосферу веселого гамірного ярмарку.

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – ось як завжди проходить осінній ярмарок у Андріївській СЗШ.  Так було й 11 жовтня.

 Від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту. Всі товари приготовлені вдома, акуратно упаковані, загорнуті, розфасовані — готові до вживання, аби відразу можна було розставити усі  страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, учителям, батькам — усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити.

Метою цього шкільного свята є розширення світогляду про традиції,  звичаї та обряди українського народу, українського ярмаркування, виховання дбайливих господарів, національно свідомої особистості, патріотизму, формування бережливого ставлення до результатів праці, спонукання до творчої активності. Розвинення уяви та фантазії, співпраці учнів, сімей, педагогів і, взагалі, створення позитивних емоцій та гарного настрою в усіх учасників свята.

Участь в ньому взяли учні 1-11 класів. Торгувати допомагали батьки. Вони не тільки закликали покупців до своїх ласощів, але й купували їх на інших торговельних точках.

Дорослі та малі залюбки продають і купують. Кожен хоче продати своє та купити щось смачненьке. 

Проведене свято принесло всім хороший настрій, об`єднало зусилля батьків, учнів, вчителів. Усі залишилися задоволені і в гарному настрої.  Такий захід згуртовує учнів, учителів, батьків та громадськість.

А загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї нашої цікавої та потрібної шкільної справи.


День вчителя - 2019

Настають перші вихідні другого осіннього місяця, а з ними – і професійне свято вчителів, яке в Україні традиційно відзначається у першу неділю жовтня. Це свято не лише тих людей, які працюють на освітянській ниві. Воно для всіх, бо немає в світі людини, яка б з теплотою  і усмішкою не згадала свого вчителя. В цей день до школи йдутьіз квітами не лише учні, а й їхні батьки, матері, дідусі і бабусі, які теж колись були школярами. 

Учні нашої школи також підготували своїм вчителям святковий подарунок. По-перше, з самого ранку відбувся танцювальний флешмоб учнів 9-11 класів, який переріс в батл між хлопцями та дівчатами, що приємно здивувало і вразило вчителів. По-друге, на святковій лінійці було оголошено про День Самоврядування, що ще більш сподобалось вчителям. По-третє, святковий концерт, на якому педагоги ще раз пересвідчилися, яких талановитих дітей вони навчають. Адже, наші вихованці вміють і танцювати, і співати, і декламувати вірші. А скільки посмішок і добрих слів, квітів… Цього не злічити!.. 

Ні, все таки прекрасна професія ВЧИТЕЛЬ! 

Нехай ця осінь золота,

Вам подарує вік щасливий,

Щоб не згасали доброта,

Здоров'я, радощі та сила.

Щоб нелегкий, почесний труд

Був плідний, як багата осінь,

І кожен день, що йде новий,

Хай тільки щастя вам приносить.


День партизанської слави України

Щорічно 22 вересня відзначається День партизанської слави України. Це свято створено щоб згадувати українських військових, які героїчно боролися з окупантами під час Другої світової війни. 

Свято дуже важливе для України, адже у період з 1941 по 1945 роки на території нашої країни 1 мільйона чоловік брали участь у партизанському русі. 

З нагоди свята в Андріївській школі була проведена урочиста лінійка «Пам’ятаємо», в шкільній бібліотеці організована виставка матеріалів художньої та публіцистичної літератури "Стежками партизанської слави"


«ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ»

 9 -  13 вересня  2019р.  «ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ»

Тиждень присвячений Всеукраїнському Дню фізкультури і спорту. Мета: виховувати в дітях бажання долучатися до спортивної культури і фізичним вправам і тренувати дух суперництва.  Адже, не існує в світі такої дитини, яка б не любила конкурси, квести, змагання, і смак перемоги.

В рамках Олімпійського тижня в Андріївській СЗШ були проведені змагання: з міні футболу, конкурс "Містер сила", турніри з шахів та шашок, настільного тенісу.

Залучаючи кожну дитину до спорту, ми піклуємося про її здоров’я, вчимо жити в суспільстві і здобувати перемоги в будь-якій справі.

Вітаємо всіх переможців!


День знань - 2019

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

В цей день – 1 вересня – лунають привітання та теплі слова. Усі бажають школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! А також особливу увагу приділяють тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє. 

Ми дуже раді, що до учнівської родини прийшли нові, ще зовсім маленькі, але такі допитливі дітлахи. Ні-ні, тепер вони - першокласники!

Андріївська середня загальноосвітня школа щиро вітає з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих надійних друзів та досягти омріяної мети.